TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Farm Server KO1 >> 20 KASIM CUMA 20:00 v1453

Konusu 'Server Tanıtımı' forumundadır ve teko321 tarafından 19 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Tags:
 1. teko321

  teko321 T98

  20 KASIM SAAT 20:00 DE HAZIR OLUN
  [​IMG]
  PANEL : http://knight.qc.to/?id=55

  YENİ SERVERİMİZ DİEZ , 4 YIL DB SIFIRLAMADAN DAYANAN ESKİ SERVERİMİZ MEXPİO'NUN REKORUNU KIRMAYA GELİYOR.

  SERVERİMİZİN ANA ÖZELLİKLERİ
  *KENDİMİZE AİT SUNUCU MAKİNELERİ
  *KENDİMİZE AİT ANTİ CHEAT YAZILIMI
  *KENDİMİZE AİT GÜVENLİK DUVARI
  *KENDİMİZE AİT SERVER FİLES
  *KENDİMİZE AİT WEB PANEL
  *KENDİMİZE AİT PUS
  *KENDİMİZE AİT EVENTLAR
  *KENDİMİZE AİT USER PAZAR ALANI WEB APLİKASYONU

  OYUN İÇİ ÖZELLİKLER
  *1 lvl başlangıç , normal myko başlangıç beginner weapon ile
  *max level 80
  *Myko drop
  *Myko yaratık exp oranları ancak level exp oranları kolaylaştırılmıştır, 1-80 level arası toplam 500m exp yetmektedir
  *Myko questleri
  *Upgrade +7 ye kadar myko oranındadır , ilerisi kontrollü sistemde , dupe, çalıntı ve hile kontrolünden geçmektedir.
  *Mexpio eventklerimiz yine bu serverda da olacaktır
  *Online kaldıkça cash,coins kazan
  *10x cz bowl event
  *Pk event
  *Czde ölünce np gitmez , 5 np gelir, yeni oyuna başlayanlar adapte olabilsinler diye
  *Bayraktar event , kazanan ırka 500 np gelir
  *Clan slot assault, slotunuzu diğer clanlara kaptırmadığınız sürece her dakika cash kazanırsınız
  *Csw devam
  *Lunar war hergün
  *Bitfrost hergün
  ÖNEMLİ NOT (SERVER NASIL AÇILDIYSA ÖYLE KALACAKTIR, KÖKLÜ YAPISAL DEĞİŞİKLİKLER OLMAYACAKTIR , TEK GÜNCELLEMELERİMİZ EVENTLERİMİZ OLACAK , ONLARCA YENİ HİÇ GÖRÜLMEMİŞ EVENT ZAMANLA OYUNA KATILACAKTIR)

  SERVER 100 ONLINE USER SEVİYESİNİN ALTINA DÜŞMEDİKÇE KESİNLİKLE KAPANMAYACAK VEYA DATABASE SIFIRLANMAYACAKTIR, AKSİ HALDE 100 USERDEN AŞAĞI DÜŞTÜĞÜNDE SERVERİN KAPANMA YADA DATABASE SIFIRLAMA KARARI ADMİNE SAKLIDIR.

  Mexpiodan kalma birkaç ss , ayrıca youtube da knightonline1 tagı ile arama yapıp ko1 in ne kadar köklü bir server olduğuna tanık olabilirsiniz
  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]  [​IMG]
  [​IMG]

  Oyuncular KO1 Pazar alanına girer "Gittigidiyor mantığı ile" ister açık artırmalı ister sabit fiyatlı itemlerini tl ile satabilir. Tl ile item alabilir , otomatik paypal entegrasyonu ile.  İtem satsam parasını alabilirmiyim?
  Parasını göndersem itemi bana verir mi ?

  gibi korkular tarihe gömülüyor...

  [​IMG]
  Pazar sistemimiz itemi satana parasını gönderir , itemi alana itemini gönderir.Tıpkı gittigidiyor mantığı ile %10 komisyon alarak servere maddi katkıyı böylece sağlamış olur.

  Bakın bilgisayarın b sini bilmeyen adminciklerin serverlerinde , piyon olmayın, Hiç bir pvp admini serverinde userlerin item alışverişi yapmasını istemez hatta yasaklar , çünkü kendisi satmak ister , keklenmeyin KO1 e gelin

  Yeni serverimiz diezde +7 üzeri itemler ve unique takılar , normal trade edilemez , güvenlik kontrollü trade edilebilir bu kontrolde, item çalıntımı dupemi , soyulan bir chardanmı alındı hepsine bakılır , trade yapan tarafların bütün siciline bakılır.

  [​IMG]
  Kendi yazılımım olan PAC (Pvpknight Anti Cheat) ile dünyanın en sağlam KO serverini kuracağım , sizde ilk anında bu servere girin , sonradan keşke demeyin.

  Pac tbl,dll inject,koxp,makro,ddos vb. bir çok hile ve saldırıyı tam manasıyla engelleyebilmekte ve admine sağladığı yüksek analiz yeteneği sayesinde engelleme kapsamına henüz girmemiş yeni hileleri ve gelecekte çıkacak hileleri kısa sürede görüp teşhis edip engellemeyi sağlar.

  İşi bilen admine işi bilen userler yakışır hepinizi officale bekliyorum.

  Bunlarda antimizin özellikleri

  *Yeni launcher , oyunu korumaya yarayan asıl uygulama launcher içerisine kurulmuştur, ayrıca yeni patch sistemiyle , daha hızlı patch atar , http ve ftp protokülünün her ikisinide kullanabilir, daha güncel sıkıştırma yöntemleriyle sıkıştırılmış patchleri destekler ve hem servere hemde oyuncuya daha az internet bağlantısı kullandırır.

  *Dosya koruma sistemi , client içerisindeki , tbl,dll,exe vb. sistematik dosyaların değiştirilmesi ile yapılan hileleri %100 engeller. Yöneticinin dilediği dosya sisteme girilir, bu dosyada bir harflik bile değişim olursa oyuna girilemez. Tbl yi geçtik artık n3anim dosyalarıyla yapılan el kaldırmadan heal , nova gibi engellenmesi hayal bile edilememiş hileleri engeller.

  *User SS sistemi, yönetici tek tıkla userin ekran görüntüsünü alır , çok açıklama yapmaya lüzum yok , hile yaparken görülürseniz durum ciddi , alttaki ban sistemine bakınız.

  *User program listesi , yönetici tek tuşla o an kullandığınız programların exelerinin bilgilerini (Virüs total tarama sonuçlarıyla birlikte) alabilir. Basit bir şekilde şu programı kullanan bütün userleri , hatta bütün bilgisayarları banla diyebilir.

  *Anti Ddos ve layer 7 application firewall , bu firewall diğer gördükleriniz gibi şu porta şu kadar sınır koy şeklinde çalışmaz. Çok daha akıllıdır, oyunda olmayan kişiler servere hiçbir paket gönderemezler, saniyelik yada dakikalık kontroller gerçekleştirilir , ve paketler istatistiki olarak kontrol edilir, sonucları keskindir ,yöneticinin belirlediği süre boyunca kullanıcının pc si banlanır(İp değiştirerek yapılan ddos saldırıları pek birşey ifade edemez)

  *Process checksum kontrol sistemi, userlerin kullandığı bütün programların processleri threadleri kontrol edilir , 30 a yakın antivirüs programından taratılmış sonuçlarına göre işlem yapılır. Hilenin adını değiştirmek , hiçbirşeye yaramaz , saçma anti programları (ki ben onlara anti bile demiyorum) google a koxp yazınca oyun kapanmaz , yani programın ana başlığına bakmak gibi aptalca bir işlem yapmaz. Bu yöneticiye bağlıdır isterse programı belirli bir başlığa göre yasaklayabilir.ctrl alt del bugu bu modülde engellenmiştir, antivirüs programından eksiği yoktur fazlası vardır.

  *Pc Ban sistemi, pcnizin mac adresi , işlemci seri no su ve birkaç diğer bilgileri alınır ve sisteme kaydedilir, yönetici pc nizi banladığında tek çareniz anakart yada etherneti ve işlemcinizi değiştirmek. Yada başka pc bulmak , bu sistem yan chara geçip , modem resetleyip oyunda düzen bozan hile yapan ve en önemlisi "serverinizi kapatıyımmı lan" diyen ezik lamerlere kesin çözüm bulur , o gerzeklerde yeni anakart alacak para nerde , üstelik kombinasyonlu ban da atabilir , o pc yi , o pcnin ip sinden giren diğer pcleri , o pcden girilmiş charların girdiği diğer pcleride banlayabilir , yönetici lamerleri tarihe gömebilir.