TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Link kısaltarak ayda 900 TL kazanın! Youtuber'lara müjde.!

Konusu 'Tüm Paylaşımlarım' forumundadır ve abonereklam2018 tarafından 10 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

 1. abonereklam2018

  abonereklam2018 New Member

  Videolu anlatım için :
  Sisteme kayıt olmak için :http://link.tl/?r=65691

  Link Kısaltıp Nasıl Para Kazanılır?
  Link kısaltma siteleri uzun linkleri kendi uzantıları yardımı ile kısaltıp sizlere kısa linkler verir. Bazı link kısaltma siteleri kendi uzantısından slaştan sonraki bölüme adres(http://www.denemesite.com/deneme) girmenize izin verir, bazıları ise otomatik karekter (http://www.denemesite.com/asxz645c) atayarak kendisi belirler. Sizin yapacağınız linkinizi kısalttıktan sonra paylaşacağınız ortamda paylaşmanız olacaktır.


  Link Kısaltmanın Mantığı Nedir?
  Link kısaltmanın mantığı, kullanıcıların sizin uzun linkinize ulaşmak için kısalttığınız linke tıklayıp, çalıştığınız sitenin belirlediği reklam boyunca beklemelerini sağlamak olup, ardından “Reklamı Geç” deyip gerçek linke ulaşmaları olacaktır. Link kısaltma sitelerinin amacı, insanların sizin linkinize ulaşmaları için bir reklam göstermek olup gösterilen reklamlardan prim almaktır.

  Sisteme kayıt olmak için :http://link.tl/?r=65691  Videolu anlatım için
  :
  Sisteme kayıt olmak için :http://link.tl/?r=65691  Youtube abone hilesi sitelerimiz aşağıdadır :
  1. Site :http://link.tl/1E5jQ
  2. Site :http://link.tl/1E5jS
  3. Site :http://link.tl/1E5jU
  4. Site :http://link.tl/1E5jV


  İletişim : [email protected]

Sayfayı Paylaş