TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Maç Sonu: Fatih Terim

Konusu 'Galatasaray' forumundadır ve Levni tarafından 17 Aralık 2011 başlatılmıştır.

 1. Levni

  Levni <b><font color="red"><marquee>Sabrı öğütler zaman Emektar

  Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim maç sonunda düzenlenen basın toplantısında zorlu bir maç oynadıklarını belirterek, "Zorlandığımız bir maç oldu. Ama kontrollü ve dikkatli oynadık. Uzun zamandır maç kazanamayan Orduspor üzerimize geldi ama dikkatli davrandık. Açıkçası biraz pas yapmakta zorlandık. Zemin oynamaya pek müsait değildi.

  Bu tür maçlarda 3 puan alıp geçmek çok önemli. Oyuncularım bayağı bir maçtır gol yemediler, kazandılar. İnşallah bu haftaki maçı da kazanıp periyodu kapatacağız. İkinci gole biraz erken ulaşsaydık biraz daha kolay olabilirdi ama ikinci yarı Orduspor'u gol pozisyonuna sokmadık. Orduspor'a başarılar diliyorum, oyuncularımı da kutluyorum"
  dedi.
  Fatih Terim, basında Milan Baros'un gönderileceğine ilişkin haberler üzerine sorulan bir soruya, "Basında pek çok yazı çıkıyor. Benden böyle bir şey duymuşlar mı? İyi bir Baros'u herkes ister. Biz önce Baros'un devamlı oynamasını sağlamaya çalışıyoruz. Bunu yazanların yerinde ben olsam daha iyi kaynaklara ulaşırım" diye konuştu.

  Fatih Terim, Culio için, "Orduspor takımının en iyisi. Arda daha önce gitmiş olsaydı Culio'yu bırakmazdım. Culio Orduspor'da iyi şeyler yapacak gibi görünüyor. Stancu'da ona ayak uydurmaya çalışıyor" şeklinde konuştu.
  Oyun felsefelerinde bir değişiklik yapmayacaklarını da belirten Terim, üç günde bir maç oynanması ile ilgili bir soruya, "Avrupa'da başarılı istiyorsak 3 günde bir maçlara alışmalıyız. Kolay olduğunu söylemiyorum ama buna alışmak zorundayız. Buna mecburuz" ifadelerini kullandı.