TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

MYKO [MaxiKO] v1960 MyKO |Büyülü Dünya ◄THEMIS► |Beta: 29 Haziran Cuma |Official 06 Temmuz Cuma 21:00

Konusu 'Server Tanıtımı' forumundadır ve maximyko1 tarafından 2 Aralık 2017 başlatılmıştır.

 1. haydi123

  haydi123 Member

  cok iyi server her gün gece 12 yeni etkinler olması sağol admin
 2. haydi123

  haydi123 Member

  güncellll
 3. haydi123

  haydi123 Member

  güncellllgüncellllgüncellllgüncellll
 4. haydi123

  haydi123 Member

  güncellllgüncellllgüncellllgüncellllgüncellll
 5. haydi123

  haydi123 Member

  çok başarılı bir db elinize sağlık bir user olarak gecenın 5 ne kadar oynatıyorsa vardır bunda bır guzellık ki oynuyoruz
 6. reis171089

  reis171089 Member

  MrBeBoP herkesi bekliyoruz tek başına çalışan Admin ve başarılı server.
 7. reis171089

  reis171089 Member

  Konu gunceldir MrBeBoP
 8. reis171089

  reis171089 Member

  Herkesi bekliyoruz MrBeBoP
 9. falconeyer

  falconeyer Member

 10. celalsaydd

  celalsaydd Member

  biz 1299 myko bekliyoruz adam gitmiş 1299 mykoyu 20xx yapıp çöplüğe döndürmüş, yetenekli bir adminsin ancak yetenek yetmiyor bu işlerde insanların ne istediğinide bilmen lazım, fazla aç gözlülüğünün kurbanı oldun, kendi kendine gez serverında artık.
 11. koxp_12

  koxp_12 Member

  server ne zaman açılıyor
 12. aakinci

  aakinci Active Member

  hocam server 29 aralıkta açıldı.
 13. aakinci

  aakinci Active Member

  Sen kendinden başkasını beğenmeyen bir arkadaşımızsın galiba. Profilinden baktım yorumlarına da bir tane hayırlı cümlen yok. Böyle devam et iyi yoldasın.
 14. celalsaydd

  celalsaydd Member

  Hangi server için kötü yorum yapmışımda sonradan o server iyi çıkıpta beni şaşırtmış, boş yapma gerizekalı seni sırf millete oto kutu oto atak satacam diye 1299 un canına okumuşsun serverın sinek avlar hale gelmiş, yaptığın iş ortada benim yaptığım yorum ortada yanılmadığımda ortada.
 15. aakinci

  aakinci Active Member

  Sike sürülecek akıl yok derler ya. Sen o cinslerdensin. şuanda 1299 açmak ya vurkaç yapmak isteyenlerin ya da işi bilmeyip hevesle açanların işidir. Bunu aklına sok. Hilesiz hurdasız 1299 bir tane sw yok piyasada. Oyunda 3 /5 insan olup olmaması çok önemli değil benim için. Şuanda server ilk aşama amacına ulaştıysa yani 3 aydır açık olmasına karşın tek bir hile açılamadıysa bu benim hedefime ulaştığım anlamına gelir. Gerçi senin bunları anlayacak kapasiten yok. Server eleştirmekte herkes özgür ancak mantıklı ve yerli eleştiri yapanların başımızın üstünde yeri var. Senin eleştiri her konuda kendin ile çelişen ifadelerle dolu. Tamam bizde 21xx den uyarlama var seni hoşnut etmedi, diğer yorum attığın 10+ site 1299 onlara da kulp bulmuşsun, server ve sahiplerine laf atmayı da geçmişsin zaten sen konuya yorum yapan oyunculara da hakaret etmişsin. Sorun eleştiri yapmada değil, senin psikolojik sıkıntılarında.
  Bu yazıyı okuyup yine saçma sapan yorumlar yapacağın garantidir. Merakla bekliyorum ufak beyninde ne cümleler kurup yazacaksın.
 16. celalsaydd

  celalsaydd Member

  Beynimin ufak olduğunu düşünüpte çok derinlemesine bir yorum yapman trajikomik bir durum, diyorsunki serverda 3-5 kişi olması önemli değil kimse hile açamadı ona bakarım diyosun, senin bu dediğin 1 kişinin katıldığı yarışmada 1.olan fukaranın sevinmesi gibi birşey, zaten sw de kimse yok kim giripte hile açacak, senin durumun 15 seçim kaybeden chp nin her seçim sonunda kazanan benim demesi gibi birşey.... Uzun lafın kısası senden olmaz :)
 17. aakinci

  aakinci Active Member

  Beynin ile yaptığım yorumları doğrular nitelikte bir yorum ile karşı karşıyayız. Evet şuanda 3/5 oyuncu var ama açıldığında da bu şekilde miydi üstün zekalı kardeşim? Şuanda server açılalı 1 aydan fazla oldu. Tabi sen hileli hurdalı 5 günde kapanıp giden serverler ile karıştırmış ta olabilirsin. Orasına bir şey diyemem.
 18. celalsaydd

  celalsaydd Member

  Bak güzel kardeşim sende yetenek olduğunu en baştaki yorumumda da söyledim, yapman gerekeni söylüyorum, breth piana mapına dön en eski stilleri bugsuz olarak uygula 1098 formatında bir myko aç, oto kutu oto atak gibi saçmalıkları eklememek kaydıyla güzel yenilikler yani insanları eğlendirecek aktiviteleri oyuna atapte et sonra bak bakalım senin 1k dan userın düşecekmi düşmeyecekmi. . . bide exp pre war pre mykoda olmaz en fazla fark yaratan premiumun %20 %30 exi etkilemesi lazım, ona göre presiz adamıda koruyarak bir server aç. hadi bakim abinin sözlerini dinle kazan.
 19. aakinci

  aakinci Active Member

  Teşekkürler abi. Az tanıtımı incelesen serverin zaten Breth Piana haritalarını kullandığını görürdün.
 20. celalsaydd

  celalsaydd Member

  Kemal Kılıçdaroğlu gibi işine gelen kısmı çekip alma genele odaklan, hadi bakalım.

Sayfayı Paylaş