TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

MYKO [MaxiKO] v1960 MyKO |Büyülü Dünya ◄THEMIS► |Beta: 29 Haziran Cuma |Official 06 Temmuz Cuma 21:00

Konusu 'Server Tanıtımı' forumundadır ve maximyko1 tarafından 2 Aralık 2017 başlatılmıştır.

 1. aakinci

  aakinci Active Member

  Var ya bozuk Plak gibisin, bir gramlık yorum kabiliyetin var o da bitti herhalde. Senin olmasın dediğin özellikleri onlarca kişi istekte bulunuyor da öyle ekliyoruz. Servere hiç girmeden gereksiz sırf yorum olsun diye gereksiz şeyler yazıyorsun. Burada herkes serveri eleştirebilir. Ama oyundan bihaber birisinin eleştiri yapmaya hakkı yok. Ben sana özel 1299 açayım özelden ip atayım sen orda oyna.
 2. celalsaydd

  celalsaydd Member

  İşte sende burda önyargılı bir insan olduğunu gösterdin, ben senin ilk açtığın serverında oynadım ve db ni çok beğendim, sonra user kalmadı, kalmama nedeninin de sw nin kalitesini anlamamalarıydı, daha sonra yeniden server açıcam dedin sadece o serverı bekledim, çünkü ilk sw sinde böyle güzel iş çıkaran biri 2. sw sinde çok daha iyi birşeyler yapar diyordum, demez olaydım rezil etmişsin ortalığı, 2. sw ne girdiğim ilk saat çıktım, o yüzden de ''maaşın ne kadar çok olursa olsun naaşına bir pamuk yeter''. hadi bakim :)
 3. aakinci

  aakinci Active Member

  Konu ile bağlantıyı çok iyi kurmuşsun. Senin serveri rezil etmişsin diyerek ifade ettiğin olay, şu 1299 açılan Myko'ların hepsinin yapmak istediği bir durum ve kendi kafamıza göre değil oyunculardan gelen öneriler ile oluşturulan bir sistem.
 4. Bu serverda cezalandırılmış ve bırakmış birisi olarak söyleyebilirim ki db çok kaliteli idi her şey gayet güzel ayarlanmıştı. Tek sorun adminin her gece serverın kapanacağını bile bile umursamadan uyuyor oluşu. Gece 2 de server çöktü ben sabah 10 a kadar sürekli açılmasını bekleyerek denedim. Ve kendisinin farklı bir adalet anlayışı olması idi. Adalet konusuna gelene kadar ama onu göz ardı edersek tek başına ilgilenmeye çalışıyor belki elinden geleni tamamen yapıyor ama tek başına yetmiyordu. Dediğim gibi her gece server kapanıyor sabah açılıyordu. Bence tek sorun buydu. Haksız eleştiriyorsunuz ki burda olmanızın sebebi de bence aslında söylediklerinizin aksine benim gibi kaliteli bulup yeniden açmasını beklediğinizden dolayı. Ortada büyük bir emek ve başarı var bence böyle konuşmanız haksızlık.
 5. aakinci

  aakinci Active Member

  Evet ilk 1 hafta boyunca dosyaların sağlıklı çalışamamasından dolayı bir çok oyuncumuz kayıplar yaşadı, herkesi etkileyen bir durum olduğu için de herkese belirlenen saatlerde hediyeler göndererek telafi etmeye çalıştık. Şuanda sistemin daha sağlıklı çalışması adına çalışmalar halen daha devam ediyor ve birçok sorunun üstesinden geldik. İlerleyen süreçte daha iyi ve kaliteli bir oyunu sizlere sunmak için çabalayacağız.
 6. Gerçekten çok eğlenceli sw bekliyoruz clanca karusus... BizimHikayemiz - DarknessHero
  maximyko bunu beğendi.
 7. DEMİRASLAN

  DEMİRASLAN Member

  serverin önceki db sinde bulundum çok güzeldi db çok kaliteli heleki bu harita üzerine bir sw usko dan sonra ilk defa bu kadar başarılı beklemedeyim hayırlı olsun yeniden
 8. maximyko

  maximyko Member

  Teşekkürler.
 9. celalsaydd

  celalsaydd Member

  yine aynı db üzerinemi server açıyosun yani harita efekler oyun özellikleri peri falan aynımı sadece bunun cevabını merak ediyorum.
 10. maximyko

  maximyko Member

  haritalar tamamen en eski görünümdeler(Breth, Piana, Old Cz, Old Moradon vb.), effectler tamamen eski görünümünde(Tüm Skiller) ve evet peri falan olacak.

  Sen burada harita ve effectleri biraz açarsan daha iyi olur.
 11. celalsaydd

  celalsaydd Member

  Efekler 20xx server efeklerimi eski stil düz efeklermi yani, bide oto atağı anlarımda peri oto kutu denen şey oyunda en adaletsizliği sağlayan olay, adam 24 saat farm slotuna bırakıyor normal elle kasmaya çalışana fırsat vermiyor. Adalet adalet adalet başka sözüm yok. Hedefin para değil oyuncu olsun emin ol daha çok kazanırsın, en azından saygınlık. Ama sende şu ışığı gördüm bu kafayla giderseniz OSKO gibi yeni kadroyla karşınızdayız, eski günlere dönüyoruz diye yeni konular açmaya başlayacaksın gibi duruyor :)
  Son düzenleme: 15 Şubat 2018
 12. maximyko

  maximyko Member

  Efectler her zaman eskiydi zaten. Oyunu girip görmeden hiç denemeden buraya boş şeyler yazıyorsunuz. Ayrıca oto kutu için adaletsiz söyleminde bulunmuşsunuz, tamamen yersiz bir söylem. Nedenine gelecek olursak el ile atak yapıp farm yapan birinin hızı ile oto kutuya bir yere afk bırakan bir kişinin kastığı item bir olmaz, bir olmayı bırak yanından bile geçemez.

  Başka serverler ile karşılaştırmana gelirsek ben her zaman tek çalıştım ve bu her zaman da böyle devam edecek, dolayısı ile yeni kadro lafını duymazsın merak etme. Eskiye, yeniye bir tarafa dönme gibi söylemler ile de içeriği çarpıtma farklı anlatma gibi olayların yaşamayacağınız tek server de belki bizlerizdir. Ne yapıyorsak içerik neyse, anlatılan da o'dur bizde. Varsa içeriğimiz ile ilgili yalan yanlış bilgi göster ki bilelim, hatalı bir şey yaptıysak ta düzeltelim.

  Konulara bakıp şu şöyle mi, bu böyle mi diyerek sunuculara verilen emekleri saçma bir şekilde eleştirip yersiz karşılaştırmalar yapacağına oyuna girip 1/2 saat dolansan zaten tüm sorularının cevabını bulacaksın.
 13. celalsaydd

  celalsaydd Member

  Öncelikle şunu belirtmek istiyorum kesinlikle hiçbir sw ye girmeden yorum yapmadım bugüne kadar her zaman önce ben denedim ondan sonra deneyimimi paylaştım ve senin şu oto atak yapan biriyle elle yapan birinin farmı eşit olmayacağını söylemişsin, yani elle farm yapanın daha fazla farm yapacağını söylemişsin ve buna şu an şu oyundan az birşey anlayan herkesin gülmemesi elde değil, resmen kılıçdaroğlu gibi dalga geçiyosun milletle ama bu millet bunu yemez, ha demişsin hatalı birşey varsa söyle düzeltelim, işte diyorum oto kutu hatadır kaldır diyorum ancak senin matematiğine uygun gelmiyor bu iş çünkü büyük gelir getiren bir ayrıcalık olduğundandır. ha sen oto kutu sayesinde belki 200 kişiyi sw ye kazandırırsın ama presiz oynayan 1000 kişiyi kaybedersin bunuda bil.
  2.si demişsinki sunucuların verdiği emekleri haksız yere eleştriyorsun yahu sen yaptığın bu oto kutu oto atakla kendi emeğiyle birşey yapan insanların tüm emeklerini hiçe sayıyorsun, yani önce bi aynaya bak ondan sonra beni bu konuda eleştir.
  Bak kardeşim sen paramı kazanmak istiyorsun saygınlıkmı önce bunun kendine sor, sonra cevabın saygınlık olursa kim daha çok emek verirse onun daha başarılı olacağı sisteme yönlendir kendini, 50 TL verip oto kutu oto atak alıpta günde 10 dk pc ye bakıp 2-3 gb kasan insanlara yol verme. yol verirsen bu millet sanada yol vermesini bilir çünkü
 14. maximyko

  maximyko Member

  Sen kafayı paraya takmışsın böyle ilerleyemezsin, boşuna nefes yormaktan başka bir şey yapamazsın. Oto atak ile farm olayına da herkes güler demişsin. Demek ki oyun bilgin bu kadar. Sen genie ile Trol, Harpy, DM mi dönebileceğini sanıyorsun afk olarak? Bu kadar geri kafalı mısın? Senin o sistemi kullanarak kesebileceğin en iyi yaratıklar skeleton, smildon gibi yaratıklar. Bir de hocam siz zaten mümkünse gelmeyin servere. Varsa tam size uygun birebir olarak düzenlenen bir oyun girin ona, sabah akşam oynayın. Sizin sorununuz oyun veya ekli olan özelliklerle alakalı değil. Boynunuzun üstündeki ile alakalı. Derdimiz para olsa Genie gibi bir sistemi ve bir çok Scroll'u ücretsiz olarak oyun içi elde edilebilir yapmayız.
 15. celalsaydd

  celalsaydd Member

  Bir kere sw me girme demişsin, hayır giricem ve rezaletini ortaya çıkarıcam sonra girmeden yorum atıyosun diyosun. ikincisi ah be gerzek kardeş sen farmı trolde harpy de yapıldığını zannedecek kadar cahilsin, mykoda farm bus bes slotunda yapılır, burda 24 saatte 2-3 gb kasarlar bu tür oto kutu oto atak kullananlar. Ama yok siz anlamassınız, önceki sw nide çok iyi diyodun niye kapadın lan yavşak o zaman konuşturma beni şimdi, at kafalıya bak hep aynı teraneyi anlatıyonuz bu millete.
 16. maximyko0

  maximyko0 Member

  Madem o kadar bilgin var o zaman BUS, BES slotlarının Colony Zone bölgesinde olduğunu da bilirsin süper zekalı arkadaşım. Sen bırak bakalım afk 10 dk Colony Zone de ne geliyor başına. Bu kadar malca yorum yazıp kendini haklı göstermeye çalışan şu dünyada senden başkası da yoktur heralde.
 17. celalsaydd

  celalsaydd Member

  OTO KUTU OTO ATAK Satacam diye g.. yırtan senden başkasıda yoktur bunuda bil, rezil serverını aynı şekilde aç aynı kaderi önceki b.ktan serverın gibi olacak. Hadi Naş.
 18. maximyko2

  maximyko2 Member

  bakıyorum da her yerde ağlama, gereksiz kalabalık yapma modundasın. "Beni banladılar abeyyy"... Sen bundan öteye gidemezsin zaten. Anca keyif almaya bak.
  Dip NOT: Oto atak ücretsiz canim benim.
 19. celalsaydd

  celalsaydd Member

  Oto atak ücretsizmi, yav sen benle konuştukça güncelleme yapıyosun, az daha muhabbet edersek herşeyi bedava yapacaksın :)
 20. maximyko2

  maximyko2 Member

  ah be dingil kardeşim server ilk defa bu sistem ile 29 aralıkta açıldı ve o günden bu yana Genie yani oto atak hep ücretsiz di. Şuursuzca oyuna girdim denedim demesen aslında her şey çok daha güzel olacak.

Sayfayı Paylaş