TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

MYKO NEW WORLD 'MYTHRA' BETA 17 OFFİCİAL 24 AĞUSTOS (2 ADET PS4 PRO) MYKO V.1299

Konusu 'Server Tanıtımı' forumundadır ve Glory Knight Empire tarafından 4 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

 1. BETA 17 AĞUSTOS OFFİCAL 24 AĞUSTOS

  GLORY KNİGHT EMPİRE


  Sevgili Şövalyeler,

  Yeni projemiz olan MYHTRA sunucumuzu sizlere müjdeleme sevincini yaşamaktayız. 2008 yılında GloryKE adı altında başladığımız ve o sunucumuzun haricinde başka bir proje geliştirmediğimiz bu platformda, tekrardan bulunup, yeni projeler tasarlayıp, yenilikler, değişimler yaratmaya ve o tarihlerde olduğu gibi farkımızı konuşturmaya kararlıyız. Kısaca projemizi, hedeflerimizi ve vizyonumuzu sizlere bu konu altında aktarmak istedik. Umuyoruz ki projemiz hem sizleri, hem bizleri mutlu eder. Tek temennimiz bu yönde olmakla birlikte, siz değerli oyuncuların fikirlerine değer vermeyen, kendi tabuları var olduğundan başka yol çizemeyen, isteklerinizi görmezden gelen ve en çok önemli olduğunu düşündüğümüz oyunculara uzak bir yönetim anlayışı sergileyen yönetim mantelitesini tamamen yıkıp, 7/24 ulaşım yolları açık şekilde sizlere istenilen, beklenilen ilgiyi gösteren, fikirlerinize değer veren, sorunlarınızla birebir ilgilenen, oluşturacağı etkinlik tablosunu ve database'yi tamamen kullanıcın zevk alması, eğlenmesi doğrultusunda düzenleyen ve bu konuda sizlerden fikir taleplerinde bulunacak bir yönetim anlayışı oluşturmak tek hedefimiz.

  [​IMG]


  #MYTHRA | New Server | v.1299 MYKO | #GloryKE

  [​IMG] [​IMG][​IMG][/URL]


  Öncelikle daha önce tespit ettiğimiz, bizzat içerisinde bulunup uygunluğunu, oyunculara artısını eksisini yaşayarak gördüğümüz 1299 Myko platformlarında yapılan, myko'nun doğasına aykırı etkinlikleri sizlerinde fikirleri doğrultusunda mümkün olduğunca sunucumuzda bulundurmayı düşünmüyoruz.Buna karşılık orjinal myko alt yapısını uygulamakla birlikte, drop oranları ve upgrade oranları da orjinal olmak üzere sunucumuzda +8 ve +3 upgrade açık olacaktır. Kısmen sunucu da oyuncu alt yapısının ortalama seviyelere geldiği ve geliştiği fark edildiğinde, upgrade sınırının ortadan kalkmasını ve emek verenin, uğraşanın, sabır gösterenin, daha net bir şekilde kendi farkını ve cesaretini ortaya koyan oyuncunun beklediği, heyecanı ve zevki yaşaması gerektiğini düşünüyoruz.

  [​IMG]
  Düşüncelerimiz ve yapmak istediklerimiz tabi ki bunlarla sınırlı değil. Facebook sayfamız üzerinden yapmaya başladığımız ve henüz birincisi başlayan çekiliş etkinliklerimiz 3 etkinlik halinde gerçekleştirilecektir. İlerleyen günlerde başlayacak olan #ShareEventV2 ve #ShareEventv3 etkinliklerimizde yeni ödüller, sunucu detayları ve server özellikleri hem Facebook sayfamız üzerinden paylaşımlar halinde, hem de konularımız güncellenerek adım adım açıklanacaktır. Bu platformda uygulanan ödül sistemlerinin user kitlesini memnun etmediğini düşünmekteyiz. Bu sebepten ötürü toplamda yapacağımız 3 #ShareEvent ( PAYLAŞ KAZAN ) etkinliklerimiz ile yine toplamda 6 ödülü farklı hedeflere bağlı şekilde açıklayacağız. Lütfen takipte kalınız. Siz ve fikirleriniz bugün olduğu gibi gelecekte de bizler için çok değerli olacak..


  [​IMG]

  Forum Adresimiz : forum.gloryke.com
  [​IMG]
  Son düzenleme: 17 Ağustos 2018
 2. Baekje

  Baekje Member

  Oradayız Ustalar Sizde Gelin Takılalım
 3. DoktorWho

  DoktorWho Member

 4. whatforyou

  whatforyou Member

 5. whatforyou

  whatforyou Member

 6. DoktorWho

  DoktorWho Member

 7. DoktorWho

  DoktorWho Member

 8. DoktorWho

  DoktorWho Member

 9. DoktorWho

  DoktorWho Member

 10. DoktorWho

  DoktorWho Member

 11. DoktorWho

  DoktorWho Member

Sayfayı Paylaş