1. ko-cuce.net 10 senedir olduğu gibi açık kalmaya devam edecektir, kapanma gibi bir durum söz konusu değildir.

TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

MYKO OldSchoolKO | New World 'SPARTA' | xACS v.1098 MYKO | Official: 25 Ocak 2019

Konusu 'Server Tanıtımı' forumundadır ve OldSchoolKOTR tarafından 29 Kasım 2016 başlatılmıştır.

 1. AsasTeam1

  AsasTeam1 Member

 2. AsasTeam1

  AsasTeam1 Member

  62 Level scroll pusda var arkadaşlar kimsede item yok gönül rahatlığı ile başlaya bilirsiniz. Geç kaldık diye düşünmeyin.
 3. cepgap22

  cepgap22 Member

  Actigin oyun tamamen paraya dayanikli parayi bas oyna turunden bence yourkoya hazirlik kojuro sen bile bozulmuuusn aq bu kadar paraci olunmaz biz basladik 3 gun sonra daha bi daha oynamamaya yemin ederek oyunu terkettik seningibi adminlere selamlar diyorum siiz ne demek istedigimi alamisisinizdir//
 4. AsasTeam1

  AsasTeam1 Member

  Dostum bizim gibi binlerce insan oynuyor herkes zevkine bakıyor sizin gibi tutunamayan eziklerde sağda solda ağlar böyle başka iş bilmez.
 5. celalsaydd

  celalsaydd Member

  Bu tayfaya tek kuruş para yatırmadan oynasanız bunlar düzelticek işide kolay yoldan para basmayı bulmuşlar sistemi değiştirmiyorlar, bu arada yourko açılsada oynasak, 70 cap açılınca sw nin tadı kalmıyor bıraktım oskoyu :)
 6. AsasTeam1

  AsasTeam1 Member

  Çok ağlıyonuz çok neymiş paraya dayalıymış oldu aq bedava versin hepinize beleşçi tayfa. Adamlar cr den oradan buradan bi ton sc set dağıtıyor bi oto loot alamıyorsanız bi premium alamıyorsanız ağlamayın be kardeş yoksa paranız söyleyin teamca destek olalım premiumunuzu alalım
 7. AsasTeam1

  AsasTeam1 Member

 8. AsasTeam1

  AsasTeam1 Member

  OldSchoolKO 2. Ayına giriyor. Hala geç kalmadınız başlamak için. 65 Level Scroll pusda mevcut. !
 9. cepgap22

  cepgap22 Member

  Lan geri zekali biz oto lotumuzuda aldik paraya . preye gomerim seni olay o degil gerzeek alsanda oto pre drop sc almadan ne sik yiyeceksin seningibi Sagili inekler varken boyle 3, kisiler parasini kazaniir kenera cekilir emek vererek oyna diyooz para vererek degil gerzek
 10. OldSchoolKOTR

  OldSchoolKOTR Member Özel Üye

  Merhaba,

  Resmi OldSchoolKO Facebook sayfamız MGAME tarafından telif hakları nedeniyle kapatılmıştır. Bu sebeple yeni sayfamızı aktif etmiş bulunmaktayız. Paylaşımlarımız yeni sayfamız üzerinden devam edecektir. Artık tek resmi facebook hesabımız paylaşılan sayfadır. En kısa sürede tekrar bu platformu büyüterek kaldığımız yerden devam edeceğiz. Yeni sayfamızın daha çabuk gelişip yayılabilmesi için arkadaşlarınızı sayfamıza davet etmeyi unutmayın.

  OldSchoolKO Ekibi.
 11. celalsaydd

  celalsaydd Member

  Biz türkler gerçekten saygı duyulacak birşey yapamıyoruz, şu sw ilk açıldığında resmen harika bir sw imiş, ne zaman türkler el attı sw nin işi bitti, şimdi iyice ticarethaneye döndü zaten, aç kapa aç kapa, şimdiye yeni sw nin açılmamasının nedeni face sayfasındaki üye sayısı sanırım, neyse hep derim bunlara tek kuruş yatırmadan oynarsanız kendilerini düzeltirler yoksa 1 ay oyna sonra kapa devam.
  thebestplayer bunu beğendi.
 12. OldSchoolKOTR

  OldSchoolKOTR Member Özel Üye

  Son düzenleme: 8 Kasım 2018
 13. OldSchoolKOTR

  OldSchoolKOTR Member Özel Üye

  Facebook Sayfamızdaki ankete katılarak yeni sunucunun Fire Drake modunda olması yada olmaması hakkında görüş bildirebilirsiniz.
 14. OldSchoolKOTR

  OldSchoolKOTR Member Özel Üye

  OldSchoolKO olarak XACS sistemi ile anlaşmış bulunmaktayız. Yeni sunucumuz v.1098 Myko modunda olacaktır. Ayrıntılar en kısa sürede konu içeriğinde ve forum sayfamızda paylaşılacaktır.

  www.oldschoolko.net
 15. JustWary

  JustWary Member

  Hayırlı olsun bakalım inşallah güzel bişey çıkar ortaya
 16. OldSchoolKOTR

  OldSchoolKOTR Member Özel Üye

  'SPARTA' Sunucumuzun hazırlıkları devam ediyor. Yeni sistem XACS ile en kısa sürede oyuncularımıza hizmet vermeye başlayacağız. Facebook ve Forum sayfamızı takip ederek yeni sunucu hakkında gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.
 17. yenilikler harika olmuş bekliyoruz.
 18. Panama21

  Panama21 Member

  смотреть кино в хорошем качестве
  Я как настоящий ценитель хорошего кино, попал в очень неприятную для меня ситуацию с поиском и подбором досто после этого понял, что дальше так происходить не может. Мои затраты на приобретение дисков составляли prednisone чуть ли не четверть всей моей зарплаты. На самом деле, я в начале и не понимал, что все средства уходят как вода. Именно эта ситуация вынудила меня остановиться, и найти хоть какую-нибудь альтернативу, поскольку я не был готов расставаться со своим хобби.
  viagra without............
 19. bilalim365

  bilalim365 Member

  Beta: 18 Ocak 2019 - Official: 25 Ocak 2019 - Konu Güncel.!.!....
 20. bilalim365

  bilalim365 Member

  Beta: 18 Ocak 2019 - Official: 25 Ocak 2019 - Konu Güncel.!!^!3...

Sayfayı Paylaş