1. ko-cuce.net 10 senedir olduğu gibi açık kalmaya devam edecektir, kapanma gibi bir durum söz konusu değildir.

TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

MYKO OldSchoolKO | New World 'SPARTA' | xACS v.1098 MYKO | Official: 25 Ocak 2019

Konusu 'Server Tanıtımı' forumundadır ve OldSchoolKOTR tarafından 29 Kasım 2016 başlatılmıştır.

 1. OldSchoolKOTR

  OldSchoolKOTR Member Özel Üye

  Merhaba Sevgili Arkadaşlar,
  Son zamanlarda hakkımızda bazı server yöneticileri tarafından yapılan yorumların bizimle kesinlikle alakası yoktur. ESKİ OSKO (Perulu Sahiplerinin Yönettiği) VE THEKE(Bizimle bağlantısı olduğu düşünülen sunucu) - DGN hosting'de yani aynı sunucu aynı wep hostingi ve aynı ACS sistemini kullanmaktaydı.İki sunucuda Soacs koruma sistemine sahipti. Bizim ise kendi koruma sistemimiz şu an hali hazırda zaten mevcuttur (OSKO Game ACS). Bu yanlışlık Wep hosting Soacs yönlendirmesi ile alakalı bir durum. Kısaca bilgimiz dahilinde olmayan bir durumdan kaynaklıdır. Eski sahiplerine gerekli ikazları yapıp düzenlemeyi sağladık. Domaini ve hostingi üzerimize alma işlemi kısaca satın alma işlemlerimiz biraz geciktiği için bu duruma müdehale etmemizde biraz gecikti. Aksi taktirde bahsi geçen serverin yöneticileri olsak zaten 1 aydır bu durumu gündeme gelmeden önce çoktan halletmiş olurduk emin olun. Neden 1 aydır KO-Panel adresimizi aktif edemiyoruz sizce ? Çünkü devir işlemleri tam anlamıyla sonlanmadı. .COM uzantılı domainin tarafımıza teslimi bu yüzden gecikmiştir. Ama biz şuan da büyük bir hız ile bu işlemleri bitirip sizi OSKO ile buluşturma çabası içerisindeyiz. :) Bildiğiniz üzere Soacs anti cheat sistemi domainlere gömülüdür. Bu aksi durumda da Anti cheat kaynaklı ve aynı domaine yönlendirme söz konusu olmuştur. Yani açıklamak gerekirse iki sunucunun bulunduğu Anti Cheat havuzundan kaynaklanan bir problemdir. Orjinal SOACS kullanan sunucular birbiri ile aynı havuzda bulunurlar. Çünkü yapımcısı tektir ve hepsi aynı yerden alırlar. Şu anda tamamen yanlış anlaşılmadan kaynaklı bir algı yönetimi oluşturulma çabası söz konusudur. Lütfen işin gerçek yüzünü görmeden bilgi kirliliklerine itibar etmeyiniz. Zaten uzun soluklu bir BETA sürecimiz olacak Orjinal OSKO Databasemizi de AntiCheat sistemimizi de test edip neyin ne oldugunu siz değerli oyuncularımız görme fırsatı bulacaksınız. [​IMG] Kısacası bahsi geçen server ile hiç bir maddi ortaklık bağımız yoktur. Ayriyeten şunada değinmek istiyorum KO-CÜCE'den 2 Banner ve 2 adet Sabit konu alabilecek kadar ne bir torpilimiz nede bir lüksümüz bulunmaktadır :)Her server yöneticisinin sadece 1 reklam alma şansı var ki onu bulmakta tabiri caiz ise büyük bir nimettir :)
  ve hiçbir zaman 6 yıldır OSKO yu biz yönetiyoruz 6 Yıllık ortağıyız diye hiç bir söylemde de bulunmadık ! Zaten arkadaşlar öyle bi durum olsaydı OSKO yu yeniden satın aldık demezdik. Bu 6 yıllık ortağıyız muhabbetide nereden çıktı ? Tanıtımı incelerseniz ortaklık yıllarımız zaten yazılı orada :) OSKO'nun Acme koruma sistemi (Yapımcısı Ş.E) zamanında ortaklık payımız bulunmaktaydı dedik. Ne zaman ki koruma sistemi değişti biz elimizi bu ortaklıktan çektik dedik lütfen açıklamalarımızı dikkatli okuyun. Burada 6 yıl isminden söz ettiren OLDSCHOOLKO dur bizler veya kişiler değil.

  Daha uzun uzun açıklamalarda yapabiliriz fakat en sağlıklısı ve kısacası yapacağımız en iyi açıklama Beta açılışımız olacaktır. Databasemizi ve Anti Cheat sistemimizi inceleyip o zaman hakkımızda iyi veya kötü yorumlarınızı haklı olarak yapabilirsiniz. Lütfen yanlış bilgileri duyup fevri davranmayınız. Tarafımıza yapılan eleştirilere ise en iyi cevabımızı Offical açılışımız ile vereceğimizden şüpheniz olmasın :) Devir işlemlerimiz ve Hazırlıklarımız tamamen bittiğinde sizlere Beta açılış tarihimizi duyuracağız. Mecburen bu açıklamayı yapma gereksinimi duyduk ama hiç bir player veya sunucu sahibi ilede polemiğe girmek gibi bir amaç gütmemekteyiz. Çünkü yapılan bu yanlış bilgi dağıtımının art niyetle yapılmadıgını ve sadece yanlış bir anlama ve benzetmeden ibaret olabileceğini düşünmek istiyoruz.  OldSchoolKO Yönetimi
  Son düzenleme: 2 Ocak 2017
  HarryPotters bunu beğendi.
 2. adnan2533

  adnan2533 Member

  Dostum merhaba. Bu resim gerçek mi ? yani gerçekten ikisini pinglediğinde bu sonuc mu geldi ? Bu çok önemli
 3. redd4nt

  redd4nt New Member

  gerçek ama bi kılıf uydurmuşlar işte :) tabi yersen.. osko her zaman 1 haftalık serverdı şuan 1 haftayı bile çıkaramaz. akıllarınca bilindik bir isim üzerinden milleti tokatlamaya çalışma başka bir şey değil. hayır becerbilseler neyse o da yok. :))
 4. lesco

  lesco New Member

  Hocam 6 ev arkadaşı beta tarihinizi sabırsızlıkla ve merakla bekliyorz .
 5. redd4nt

  redd4nt New Member

  Girme o zaman. Aslında hepsi OldSchoolKOTR'nin rüyasıymış falan yakşamlarrr
 6. mert099

  mert099 Member

  kardeş tarih vericekmisnz polismi cagiralm
 7. asdasd121221

  asdasd121221 Member

 8. CySinyooR

  CySinyooR MoonNetwork-95.130.174.63

 9. SoloTÜRK99

  SoloTÜRK99 New Member

  Hayrlı olsun :)
 10. HarryPotters

  HarryPotters New Member

  Öncelikle hayrlı olsun medal itemleri ve master quest sacmalıgını kaldırın hocam bekliyorz
 11. Histera

  Histera New Member

  WillCommander Clanı Olarak Buradayız. :cool:
 12. Sayk000

  Sayk000 New Member

  Sayk0 burda tarıh beklıyorm.
 13. VolkanÖZTÜRK

  VolkanÖZTÜRK New Member

  Hayrlı olsun.
  AWAKE HAS KADRO İLE BURADA o_O
 14. CySinyooR

  CySinyooR MoonNetwork-95.130.174.63

  o_O
 15. Berk5656

  Berk5656 New Member

  Hayrlı olsun hocam.
 16. mert099

  mert099 Member

  artık bi tarih verin .
 17. youporntr

  youporntr Member

  Kardeşim pk beta açın zaman geçirelim
 18. x2le

  x2le New Member

  S.a hayrlı olsun bekliyoruz :)
 19. adnan2533

  adnan2533 Member

  Kardeş sağolasın.. Ben göreceğimi gördüm, ping testi ve DB detaylarına baktım bariz belli. Her neyse büyük ihtimal yorumları silecektir zaten. Başlayan Başlar başlamayan başlamaz herkesin kendi tercihi.. Ben başlamayacağım oynayacak arkadaşlara başarılar :)
 20. FORUMDA FAKE KONULAR, FAKE YORUMLAR İLE BAŞARILAR XD

Sayfayı Paylaş