TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

v2xxx ❤SON-KO.NET 62/1 ❤ ARDREAM SERVER ❤ +1200 ONLİNE OYUNCU

Konusu 'Server Tanıtımı' forumundadır ve son-ko59 tarafından 7 Eylül 2018 başlatılmıştır.

 1. son-ko59

  son-ko59 Member Özel Üye

  [​IMG]
  [​IMG]

  Resmi Açılış 12 Ekim Cuma 20:00
  Merhaba Şövalye,
  Sizlere en yeni "Son-KO: Reborn Of The Ardream" güncellemesini sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bildiğiniz gibi Son-KO 2013 yılında v1298 olarak kurulmuş ve zaman içersinde v1453 daha sonra v1534 olarak 2016 yılına kadar uluslar arası oyunculara 3 farklı dilde hizmet vermiştir. Ardream tutkunlarına özledikleri kaliteli oyun ortamını yeniden sunmak için 2018 yılının başında Son-KO:Reborn Of The Ardream projesi için çalışmalar yapmaktayız. Özlem duyduğunuz Ardream PK keyfini yeniden yaşamak için bize katıl !

  Neden SON-KO?
  • Türkiye'nin İlk GERÇEK Ardream Serveri!
   Pvp serverlar arasında ilk olarak gerçek Ardream server 2013 yılında Son-KO.NET tarafından v1453 Fire Drake olarak açılmıştır.
  • Özel Premium Paketi
   Oyunumuzda sadece bir adet Premium paketi bulunmaktadır. Bu paket WAR/DC/EXP premiumlarını kapsar.
  • Özel Premium Sundries ile Scroll için KC almaya SON!
   Premium üyelik aldığınız taktirde oyun'da ihtiyacınız olan tüm HP/AC/BONUS ve Transformation Scrollları [DC Sundries] NPC'sinden oyun parası karşılığında alabilirsiniz.
  • En Ucuz Power Up Store
   Ufak bir piyasa araştırması yaparak rakip PvP serverlardan çok daha avantajlı olduğumuzu görebilirsiniz.
  • Uluslar Arası Oyun Zevki!
   Yabancı oyuncularla oynayarak dilinizi geliştirebilir ve yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz.
  • Oyna Kazan Sistemi
   Son-KO ekibi olarak felsefemiz "kazan kazandır" oyunumuzu oynarak çeşitli oyuncu ekipmanları ve oyun içi bir çok PUS eşyasına sadece oyun oynayarak kazanabilirsiniz.
  • 7/24 Canlı Destek
   Son-KO ekibi daima oyuncularının sorunlarını çözmek için hazır! Oyunumuzla ilgili her hangi bir sıkıntınızda saat kaç olursa olsun bizlere ulaşabilirsiniz.
  • İlgili Yönetim Ekibi
   Son-KO ekibi olarak bu oyunu sadece yönetmiyoruz! Oyun kalitesini maksimum seviyede tutmak adına sürekli olarak oyuncu gözünden kalite kontrol testlerini sizlerle beraber yapıyoruz.
  • ⚙️ Uzman Geliştiriciler
   Kodlama ve yazılım bilgisi yüksek alanında uzmanlaşmış tecrübeleri geliştiriciler ile birlikte çalışıyoruz.
  [​IMG]
  SON-KO'yu Tanımak

  • ⚔️ Başlangıç İtemleri
   Oyuna 59 Lvl Troll Chitin set ve görev itemleriyle başlarsınız.
   [​IMG]

   Beginner Item NPCsi
   İhtiyaç halinde başlangıç itemlerini temin edebileceğiniz bir NPC Moradon townda hazır!

   Sundires'de neler satılıyor?
   Oyuncu dostu Sundries reisi hemen hemen tüm haritalarda bulabilirsiniz. Eşyalarınızı tamir eder ve ihtiyacınız olan bir çok itemi reiste bulabilirsiniz. Kraliyet ve Kale vergilerine göre satış fiyatları %1 ~ %20 arası değişebilir.

   59/10 Rebirth Level Sistemi
   Serverimiz 59 level sınırdır.Bununla birlikte 59/10 rebirth kasma sistemi aktif Rebirt için gerekli koşullar;
  • 59 %100 olmalısınız
  • 10.000 National Point (Np) gerekli
  • 100.000.000 Coins gerekli (100m)
   Bu koşulları sağladığınız takdirde Moradon bölgesinde bulunan Mekin Npcsine gidip gerekli butonlara tıklayarak rebirth atlatabilirsiniz.Unutmayın her rebirth 2 stat verir.
   Madencilik ve Balıkçılık
   Madencilik ve Balıkçılık yapabilmeniz için 35 level olmanız ve mattock , golden mattock , fishing root veya golden fishing rooting itemlerinden birine sahip olmanız gerekiyor. Madencilik için Moradon , Elmorad Castle veya Luferson Castlede bulunan madene gitmeniz gerekli. Balıkçılık ise sadece Doda Camplarda bulunan küçük göle gitmelisiniz.Maden ve Balıkçılık dropları sitemizde mevcut.

   Chaotic Generator Oranları
   Chaotic Generator Moradon bölgesinde merdivenlerden çıkınca sol Inn hostess tarafında bulunmaktadır.Gemlerinizi ve kutularınızı kırdırmanıza yarar. Yeni getirdiğimiz Otomatik Gem Kırdırma Sistemi ile gemlerinizi ve kutularınızı zaman kaybetmeden ve efor sarfetmeden hızlıca kırdırabilirsiniz. Kırdırmak istediğiniz gem'i sağ tıklayarak kaç adet kırdırmak istediğinizi yazın ve geriye doğru yaslanın , Generatör sizin için gemlerinizi kıracak ve itemlerinizi inventorynize atacaktır.

   Etkinlikler ve Etkinlik Takvimi
   SON-KO'da günün her saati bir etkinlik yapılmaktadır.
   [​IMG]
  • Ardream Cr
   Ardream bölgesinde bizim belirlediğimiz görevleri 60 dakika içerisinde ilk yapan 250 kişi arasına girerek kazanabileceğiniz bir ödül sistemidir.
  • Deathmach
   Mini Colony Zone bölgesinde event gerçekleşir.Moradon gatelerden sadece ilk 5 dakika giriş yapılabilir.5 kere öldüğünüzde haritadan atılırsınız.Yüksek np miktarı ve gelen kırmızı , yeşil ve mavi kutularla birlikte çok eğlenceli ve yüksek katılım gören bir etkinliktir.Unutmadan karşınıza çıkacak bosslarda işin cabası :)
  • Bifrost
   Ardreamda bulunan Bifrost Monumenti keserek giriş yapabilirsiniz.Monumenti kesen ırk 30 dakika önce girme fırsatını yakalar.İçeride güçlü yaratıkları keserek fragment kasabilirsiniz.
  • Border Defance War
   Önünüze gelen minik pencereye join diyerek etkinliğe katılabilirsiniz.8v8 toplamda 16 kişi olarak küçük odalarda Altar of Manesi kendi bölgenize götürerek etkinliği kazanabilirsiniz.Eğer karşı ırkdan yeterli katılımcı olmazsa sistem tarafından içeri alınmazsınız.
  • Juraid Mountain
   Önünüze gelen minik pencereye join diyerek etkinliğe katılabilirsiniz.8 kişilik partynizle önünüzdeki odalarda bulunan yaratıkları keserek ilerleyin.Ve haritanın sonun Deva Bird bosunu keserek eventi kazanın.
  • Forgetten Temple
   Moradon bölgesinin en arkasında bulunan Priest Iris Npcsinden giriş yapabilirsiniz.Dikkatli olun bu odaya sadece 32 kişi girebilir ve aslında işin zor olan kısmı herkesden önce odaya girebilmektir.Odada önünüze gelen yaratıkları keserek ödülü kazanabilirsiniz.
  • Lunar War
   Karuslar ile Humanların bitmek bilmeyen rekabetinin en sert geçtiği haritadır.Girişler lunar walleyden olur.Ve buradaki savaşlar çok çetin geçer.2 Adet Warder 1 adet Keeper bulunur.Karşı ırkın Warderlerini ve Keeperini kesen savaşı kazanıp karşı ülkeyi basmaya hak kazanır.
  • Chaos
   Önünüze gelen minik pencereye join diyerek etkinliğe katılabilirsiniz.20 kişilik odalarda tamda belirtildiği gibi büyük bir kaos yaşanır.Size verilen özel yeteneklerle 15 dakika içerisinde en çok kili almalısınız.Zamana karşı yarışılan bir event olmasına rağmen çok eğlenceli geçtiği bilinir.
  • Castle Siege War
   Her hafta 1 kere yapılır.Girişler delosdan olup savaşda yine delos bölgesinde gerçekleşir.Bütün clanların kıyasıya savaştığı tek şey Kaledir.Kaleyi 60 dakika içerisinde en son elinde tutan clan kazanır ve büyük miktarda Coins kazanır.Kalede biriken Coins miktarı tamamen Moradon bölgesindeki olan harcamalara bağlıdır.

   PK Atarak Farm Yapma Sistemi
   Ardream bölgesinde adam kestiğinizde üstünüze 100.000 Coins ve %50 oranla Blessed Upgrade Scroll düşer.Bunun dışında Ardream bölgesindeki drop oranları diğer bölgelere göre %50 daha fazladır. Ardreamda bulunan yaratıkları keserek ve size sunduğumuz görevleri yaparak çok rahat şekilde farm yapabilirsiniz.Tabiki bu sistem tamamen Ardream bölgesindeki yoğunluğu artırmak ve sizlere çok daha eğlenceli bir pk ortamı yaratabilmek için yapılmıştır

   BOSS Sistemi
   Serverimiz Ardream üzerine kurulu olduğu için tabiki bosslarıda unutmadık. Eslant boslarını ve mini bossları haritanın bizim belirlediğimiz noktalarına ekledik.4-8 saat arası Eslant bossları Ardream bölgesinde karşınıza çıkacaktır. Her bir boss 100 Nation Points vermektedir.

   Client Yenilikleri
   Yeni clientimizle birlikte çok güzel yenilikler geldi.Bunlardan bahsedicek olursak ;
  • Oyuna çok daha hızlı giriş yapabilme ve yepyeni giriş ekranı.
   [​IMG]
  • Oyunda FPS miktarını görebileceksiniz.
   [​IMG]
  • Otomatik Gem Kırdırma Sistemi ile artık gemlerinizi , fragmentlerinizi hatta ve hatta kutularınızı ekstra efor sarfetmeden kırdırabileceksiniz.
   [​IMG]
  • Partynizdeki oyuncuların hangi scrollu kullandığını yada yediği malice parasite yi görebileceksiniz.
   [​IMG]
  • Z ye aldığınız oyuncunun bastığı scrolları ve yediği malice , parasite yi görebileceksiniz.
  • Çeşitli bölgelerde yapılacak olan Cr Sistemi.
   Skill Oranları ve Yeni Efektler
   Karakter damageleri ve skill oranları ekibimiz tarafından tam 1 ay açık kalan beta sunucumuzda dikkat ve büyük bir titizlikle özenle hazırlanmıştır. Size burada belirtmek istediğimiz şey bir çok serverde unutulan Str Priestler bizim serverimizde büyük bir dikkatle ayarlandı. Bunların dışında Mage 45 skilleri nova efektleriyle süslenmiştir.
   [​IMG]
   [​IMG]

   Drop Listesi
  • Uruk ailesinden bus ve türevlerini elde edebilirsiniz.(Uruk hai , Uruk Blade , Uruk Tron)
  • Ağaçlardan aynı şekilde bus elde edebilirsiniz.(Ancient , Treant)
  • Bosslardan %100 oranla Exceptional itemler elde edebilirsiniz ve unutmayın exceptional itemler sadece bosslardan elde edilir.
  • Dark Mare %1 ve tüm bosslardan %5 oranında anti defance itemler elde edebilirsiniz.(+ basılabilen anti defance itemler DD , Spear , Axe vb)
  • Chitinler Golem ve Giant Golem den çıkmaktadır.
  Unutma... Her Son Bir Başlangıçtır!
  Son-KO ekibi olarak daima oyuncu dostu olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bunun en büyük kanıtı olarak Power Up Store'da yaptığımız değişiklileri sunuyoruz. Oyunumuzda sadece tek bir Premium çeşiti var. SON Premium yani EXP/DC/WAR hepsini kapsayan paket ve bu Premium üyeliği satın aldığınız zaman yanında FULL PUS hediyemizdir.
  Evet yanlış okumadınız SON Premium alan tüm oyuncularımıza FULL PUS hediyemizdir.
  Bitti mi? Bitmedi!
  Scroll larınız bitince yeniden KC satın almanıza GEREK YOK!
  Premium oyuncularımıza özel [DC Sundries] NPC si geliştirildi! ihtiyacınız olan tüm scroll/hera transforms vb. itemleri oyun parasıyla NPC den alabilirsiniz! Ardream sevdalısı oyuncularımız için 2013'den beri hep en iyisini yapmaya çalıştık kısa bir aradan sonra Son-KO.NET yenilenmiş haliyle karşınızda!
  Haydi ne duruyorsun? Client'i indirmeye başla!✊

  Son-KO Ekibi.  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]
  Ayrıca, daha eğlenceli bir Ardream deneyimi için tüm fikirlere açık olduğumuzu bilmenizi isteriz.
  Saygılarımızla,
  Son-KO Takımı.

  Tanıtım konumuz ilerleyen günlerde güncellenecektir.
  Detaylı bilgi için forum sitemizi ziyaret edebilirsiniz.​

  [​IMG]
  Son düzenleme: 4 Ekim 2018
 2. volga06

  volga06 Member

  Oldukça hoş düşünülmüş bir db , özellikleri ortaya çıkınca daha yakından incelemek isterim.
  son-ko59 bunu beğendi.
 3. son-ko59

  son-ko59 Member Özel Üye

  yorumunuz için teşekkürler. oyun hakkında detaylı bilgiye forum sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
 4. volga06

  volga06 Member

  PK db nizde oynamıştım 2013 senesinde umarım aynı tadı alırız :) çok zorlayacağınıda düşünmüyorum ardream farmın
  son-ko59 bunu beğendi.
 5. kerem18

  kerem18 Member

  Pk Servermi bro
  son-ko59 bunu beğendi.
 6. son-ko59

  son-ko59 Member Özel Üye

  Kapalı PK Beta
  11 Eylül 18:00
 7. son-ko59

  son-ko59 Member Özel Üye

 8. LandBase21XX

  LandBase21XX Member

  Öncelikle hayırlı olsun ama ilk değil, 2009'da V1299 Ardream Farm açmıştım ama tutmamıştı hahaha :) Başarılar. SOACS V5 (veya V6-7 tam hatırlayamadım) o zaman yeni çıkmıştı.. Hey gidi günler.
  son-ko59 bunu beğendi.
 9. son-ko59

  son-ko59 Member Özel Üye

  Güzel dilekleriniz için teşekkürler. Biz daha önce böyle bir server görmediğimiz için ilk olduğumuzu idda ettik v2 version olarak sanıyoruz ilk olacağız :)
  [​IMG]
  LandBase21XX bunu beğendi.
 10. kerem18

  kerem18 Member

  Betada ne ödül var bro
  son-ko59 bunu beğendi.
 11. son-ko59

  son-ko59 Member Özel Üye

  Forum sayfamızdan kapalı beta ödüllerini görebilirsiniz.

  Kapalı beta sunucumuzda daha eğlenceli ve rekabetçi bir ortam oluşturmak adına resmi sürümde kullanılmak üzere Knight Cash hediyelerimiz olacaktır.

  Ödül Listesi

  1. 3200 KC En çok NP kasan Human ve Karus oyuncuya
  2. 2400 KC En çok NP kasan Warrior,Rogue,Mage,Priest ve Kurian oyuncularına
  3. 2200 KC Sıralamada ilk 10'a giren tüm oyunculara(yukarıdaki hediyeleri kazananlar hariç)
  NP hediyeleri Aylık NP(Sağ taraf) üzerinden hesaplanacaktır.
 12. kerem18

  kerem18 Member

  Ne zaman açılacak
 13. kerem18

  kerem18 Member

  Beta ne zaman yani
 14. kerem18

  kerem18 Member

  1 Party ile gelmeyi düşünüyoruz hayırlı olsun
 15. kerem18

  kerem18 Member

 16. kerem18

  kerem18 Member

 17. son-ko59

  son-ko59 Member Özel Üye

  [​IMG]

  Merhaba Şovalye!

  Sana daha önce denenmemiş bir Ardream Farm sunucusunun kapılarını aralamaktan mutluluk duyuyoruz!

  Kapalı beta döneminde sınırlı sayıda kullanıcı oyunu test etme fırsatı bulacak. Üyelik almak için acele edin! Kayıt olmak için buraya tıklayın.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
 18. son-ko59

  son-ko59 Member Özel Üye

 19. kerem18

  kerem18 Member

  Server uplanmayı hakediyor up up up
 20. kerem18

  kerem18 Member

Sayfayı Paylaş