TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Ülker İdman Raporu : 06 Aralık 2021 Pazartesi (Sabah)

Konusu 'Galatasaray' forumundadır ve Levni tarafından 6 Aralık 2010 başlatılmıştır.

 1. Levni

  Levni <b><font color="red"><marquee>Sabrı öğütler zaman Emektar

  Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı; bu sabah bir günlük iznin ardından Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla Gençlerbirliği ile cumartesi günü oynayacağı maçın hazırlıklarına başladı.

  Teknik ekibimiz Gheorghe Hagi, Tugay Kerimoğlu, Bogdan Vintila, Nezih Boloğlu ve kondisyoner Giovanni Melchiorre yönetiminde futbolcularımız saat 10.00’da salonda bir araya geldiler.

  Futbolcularımız 2 grup halinde salonda yaklaşık 45 dakika kuvvet çalışması yaptılar. Salon çalışmasının ardından oyuncular 3 No’lu Antrenman Sahası’nda toplandılar.

  Burada düz koşu ve ısınma turları yapan oyuncularımız daha sonra 1 saat süren idmanda topla pozisyon ve kondisyon çalışmaları gerçekleştirdiler. Antrenmana üst solunum yolları enfeksiyonu bulunan Lorik Cana katılmadı.

  Milan Baros ve Mustafa Sarp’ın tedavisine devam edildi.

  Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, yarın (7 Aralık Salı) biri sabah saat 10.30’da Florya Metin Oktay Tesisleri’nde 30 dakikası basına açık olarak, diğeri ise akşam 17.00’de basına kapalı olarak yapacağı çift antrenmanla çalışmalarına devam edecektir.

  Sabah 10.30’da yapılacak olan antrenmanın 30 dakikalık bölümünü takip etmek isteyen medya mensuplarının en geç, bu akşam saat 20.00’ye kadar [email protected] mail adresine başvurarak akredite olmaları gerekmektedir. Akreditasyon kartları antrenman öncesinde dağıtılacaktır.