TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

PK Server United-PvP.COM | HomeKO/PK | Official : 17.02.2018 |

Konusu 'Server Tanıtımı' forumundadır ve United-PvP.net tarafından 11 Kasım 2017 başlatılmıştır.

 1. United-PvP.net

  United-PvP.net Member Özel Üye

  Kill GM 22:00 TR
  [​IMG]
 2. katil_07

  katil_07 Member

  oynamanızı tavsiye etmem arkadaslar 20xx lere yönelin 1299 devri bitti AYRICA FURKAN DİYE Bİ GM VAR TÜRKLERE İTEM YARDIMI YAPIYOR TÜRK USERİ TUTMAK İÇİN BEN GAYET ŞAHİT OLDUM ONA GÖRE KARARINIZI VERİN :)
 3. United-PvP.net

  United-PvP.net Member Özel Üye

 4. United-PvP.net

  United-PvP.net Member Özel Üye

 5. United-PvP.net

  United-PvP.net Member Özel Üye

  Turkish Army PK Movie
 6. United-PvP.net

  United-PvP.net Member Özel Üye

  Tekrardan merhabalar,

  Şuanki sürümü V2 1299 olarak genişletmek durumundayız. Şuanki server için yeni bir server ortamına ihtiyacımız vardı, mevcut dosyaların güncellenmesi ve serverı daha iyi bir hale getirmek icin ugrasiyoruz.

  Son zamanlardaki saldırılar?

  Dünyanın en iyi DDOS güvenlikli, HyperFilter.com 'dan alınan saglam bir sunucuya sahibiz bu da bizim güvenligimizi saglamaktadır. Gelen saldırılar, Unitedpvp.com domainine ve portuna geldi. Biz direkt olarak 200.00$ miktarında bir ödeme yaparak saldırıyı hemen engelleyebilirdik,fakat bütçemiz sıkıntılı oldugundan dolayı 36 saatlik süren bir çalışma ile kendimiz durumu çözdük.


  Daha sonra, bazı Clanlar'ın bazı sebeplerden ve buna ek olarak DDOS 'dan dolayi serverı bırakmaları üzerine, serverımız kötü bir duruma düşmüştür.


  Sonuç?

  Şuanda çok düşük bir oyuncu kitlesiyle devam etmekteyiz, ve oyuncılarımız da bu durumu değiştirme taraftarıdır..Colony Zone'daki etkinliklere dayali olan bir PK Server'ız. Çok zor farm serverlarda oynayan oyunculara göre olmayabilir.


  Oyun içinde bazı kötü kararlar, durumlar olmuştur. Bunlar;

  • Şuandaki sistem yeni gelenler için itemli oyunculara oranla daha zor gelişmeleri ve pklarda eşit derecede rol alamamaları.
  • Görevler ve ödüller dogru bir şekilde ayarlanmadı.
  • En güncel UI patchin eksik olmasi.
  • Birkaç tane sinir bozan buglar.
  • Etkinliklerin az olmasi.
  • ve daha fazlasi...
  Ne yapılabilir?

  Herkes için daha iyi bir hale getirebilmek icin oyunucu güncelleyip yeni bir duruma getirmek istiyoruz. Öncelikli amacımız oyuncularımı memnun etmek ve onlarla iyi iletişim halinde olabilmek.

  Destan olacak hareketler, birçok etkinlik ve güzel konuşmaları hedefliyoruz fakat bunlarin hiçbiri siz oyuncular olmadan mümkün değildir.

  Oyuncuların önerileri ve destekleri,üst sıralamadaki clanlar da dahil, kavgasiz, bir sıkıntısız güzel bir ortamda oynayabilmek icin uğraşiyoruz. En önemlisi bağış yapan oyuncularımıza önem veriyoruz ve onlar olmadan büyük adımlar atamayiz. Alabilecegimiz en büyük destek, servera sadık kalmak ve en iyi oyuncu olmak, bu donater olmanızla alakali değildir.


  Yeni bir PATCH ile, bu topicde Gin'in paylaştigi şeylerle birlikte, biz de Server'ın sistemini, motorunu tekrar kuracagiz.

  upload_2018-3-1_21-20-18.gif


  Nasıl yapabiliriz?

  1) En büyük güncellemeyi yapıp, birkaç özel reklam ve etkinlikler ile oyuncuları kazanmak.
  2 ) En büyük güncellemeyi yapip, re-launch yaparak herkes için yeni bir başlangic olusturmak ve daha fazla reklam vermek.


  Herhangi birini yapabiliriz eger destek gelirse.


  TurkishArmy clani 2.secenegi istiyor yani serverın tekrar acılması. Onlarin kesin kararini düşünürsek, bu bizim seçmek istedigimiz bir seçenek değil fakat gerekirse seçecegiz ve serverı tekrardan açacagız, eger şuanki oyuncularımız bunu desteklerse bu seçenegi uygulayabiliriz.

  Düşünelim, konuşalim ve harekete geçelim.

  Yapacaginiz her öneri, yorum, destek gelecegimiz için çok önemli.

  United KO Yönetmeliği.[01.03.2018]

Sayfayı Paylaş