HyperFilter | DoS Protection | DDoS Protection | DoS Mitigation | DDoS Mitigation | AntiDoS | AntiDDoS | Proxy Shielding

TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

İzmir Evde Masaj

Konusu 'Kendini Tanıt!' forumundadır ve Masajlazim12 tarafından 28 Eylül 2021 başlatılmıştır.

 1. Masajlazim12

  Masajlazim12 New Member

  İzmir Masöz / İzmir Evde Masaj deyince akla ilk gelen site Masajlazim.com

  Şimdi Yayında Olan İzmir evde masaj, masaj salonu, İzmir masöz, spa ve diğer masaj fırsatları tavsiyesi mi istiyorsun?

  İzmir masöz, spa, köpük, sauna, hamam, İzmir evde masaj, İzmir masözler, İzmir Masöz bayanlar, cilt bakımı olanakları ve tüm sağlık fırsatları, İzmir'deki merkez masaj salonları ile yakınınızda spa ve İzmir masaj terapist masöz bayanlar ile sizlere güzel bir masaja sağlığa bekliyoruz, terapi ve sağlık merkezi kliniğimiz müşterilerimize rahatİzmir masaj salonu ortamı sağlamak için hizmet vermektedir. yaklaşımımız basittir, müşteri masajın faydalarını anladıktan sonra, kendilerini zihinsel ve fiziksel bir düzeye değer verirler. İzmir masaj müşterilerine stressiz ve enerji dolu bir hayat kazandırıyor. toplam rahatlama ve stres giderimi, isveçce, reflexoloji, reiki ve daha pek çok şey dahil olmak üzere çeşitli beceri ve vücut çalışmalarında bir arka planımız var.
  İzmir için sitemizde uzman ve belgeli masaj terapistleri hizmet vermektedir alacağınız masaj süresi bölgesel ağrılar ve masaj türüne göre değişebilir sitemizde sadece belgeli masaj uzmanları hizmet vermektedir. İzmir Masöz Hizmetleri arayan herkes masajlazim.com'da istediği hizmeti rahatlıkla bulabiliyor. Çünkü İzmir masöz Deyince akla ilk gelen site masajlazim.com'dur.

  Sizde İzmir'de masöz hizmeti, evde masaj, masaj salonu; Thai, Spa, İsveç, Relax vs masaj türü, masaj hizmetleri arıyorsanız doğru adres masajlazim.com

  İzmir en iyi masözler aradığınız şeyse hemen tıklayarak masözlere ulaşabilirsiniz.

  İzmir masöz hizmeti nasıl bir ortamda verilmeli?
  Masaj Hizmeti verilecek ortamda en önemli unsurlardan biri temizlik ve hijyendir bu yüzden masajdan önce İzmir masözlerinin seans alanını yeterince dezenfekte etmesi çok önemlidir. İzmir masöz hizmeti kalitesi adına, güzel ve yumuşak bir zemin gerekir bunun için de masaj masaları uygundur. İzmir masaj Terapisi yapılacak olan kişiye örtünmesi için temiz örtü veya havlu verilmelidir. Baş ve dizlere konulması için yastık olabilir ama çok şart değildir. İzmir Masaj terapisti masaj için gerekli yağlar veya solisonlar bulunduracaktır. Yağlar isteğe bağlı ya aromalı ve kokulu ya da aromasız ve kokusuz yağlar olmalıdır. Bu yağlar mineralli yağlar da olabilir ve gözenekleri tıkanamaz, gözenekleri açarlar. İzmir masözleri masaj hizmetinde terapi alan kişinin rahat etmesi için elinden gelen gayrette bulunmalı, devamlı sorular sorarak terapi gören kişinin verimli masaj hizmeti aldığından emin olmalıdır. Ortamda genellikle Asya'nın huzur verici müzikleri; güzel kokular ve loş ışık bulunması terapi gören kişinin psikolojik olarak kendisini seansa daha iyi vermesine yardımcı olmaktadır.

  İzmir masözleri hangi eğitimleri almış olmalıdır?

  Masöz olmaya karar veren kişi beraberinde birçok eğitimi almayı da göze almış olmalıdır. Masözlük dünyanın çoğu yerinde saygın bir meslek sınıfındadır bunda aldıkları eğitim ve yetkinliklerin de etkisi çok büyüktür. Bu bağlamda İzmir masözleri de dünyanın diğer yerlerinde olduğu gibi çeşitli eğitim ve bilgi birikimine ihtiyaç duyar. İzmir masaj terapistlerinin alması gereken eğitimleri sizin için sıraladık.  İzmir Masözünün Görevleri Nedir?
  Profesyonelliğin oldukça önem arz ettiği bu meslek grubunda çalışanların görevleri;

  • Bulunduğu alanın hijyenik koşullar açısından masaj için uygun hale getirilmesi,
  • Çalıştığı yere bağlı olarak belirlenmiş gün ve saatte masaj uygulamasının yapılması,
  • Masajda kullanılacak olan araç ve ekipmanları profesyonelce kullanabiliyor olması,
  • Gerekli temizlik amaçlı kullanıma yönelik,
  • Masaj için eksik olan malzeme temininin sağlanması.
  İzmir Masöz

  Aradığın şey izmir masöz ise masajlazim.com makalelerine göz gezdirmen yeterli olacaktır. Bu yazımızda size masöz, masözler, masaj salonları, evde masaj, masör gibi hizmetlerin bilgilendirmelerinde bulunacağız. İzmir'de hizmet verdiğimiz bölgeler şu şekildedir; Alsancak, Buca, Karşıyaka, Bornova, Bayraklı, Karabağlar, Çiğli, Balçova, Narlıdere, Urla, Çeşme

  Masöz Olmak İçin Hangi Eğitimi Almak Gerekir?
  Bu kurslara katılabilmek için öncelikle 17 yaşını tamamlamak gerekir. Kişilerinmasöz için Milli Eğitim Bakanlığı kurslara devam etmesi gerekir. Toplam kurs süresi yeni düzenlemeye göre 312 saattir. Bu sertifika programları;

  • İş Sağlığı ve Güvenliği
  • İskelet ve Kasların Yapı ve İşlevleri
  • Vücut Sistemlerinin Yapı ve İşlevleri
  • Kişisel Hijyen
  • Salon Hazırlığı ve Hijyeni
  • Temel Vücut Masajı gibi eğitimler verilir.
  • Aroma Terapi Masajı
  • Müşteri Karşılama ve Uğurlama
  • Kozmetikleri Tanıma
  • Klasik Masaj Teknikleri
  • Dekolte ve Yüz Masajı
  • Müşteri ile İletişim
  Masöz Ne Demek?
  Masöz, kişisel hijyen ve sağlık için masaj uygulaması yapan ve bu konuda küçük bayanlara verilen isimdir.

  İzmir Masöz Ne İş Yapar? Görev ve Sorumlulukları Nelerdir?
  Profesyonelliğin göz önünde bulundurulması gereken ekipmanlar için;

  • Masajda olan araç ve ekipmanları profesyonelce kullanabiliyor olması,
  • Gerekli temizlik amaçlı kullanıma yönelik,
  • Masaj için eksik olan malzeme temininin sağlanması.
  • Bulunduğu ikramlar yemek için uygun hale getirmek,
  • Çalıştığı şekilde belirlenmiş olarak gün ve hazırlama yöntemiyle hazırlama,
  Masöz Olma Şartları Nelerdir?
  Masöz sahibi olmak için mutlaka masöz kurslarına devam etmek gerekir. Son yapılan sertifikalara ile Sağlık Bakanlığı da bu sertifikalara onay vermektedir. Ayrıca kurs başarısı ile eğitimden sınavdan ayrıntılı bilgi almak gerekir.

  İzmir masöz
  Makalemizin bu bölümünde size izmir masöz hizmeti sunan profesyonel izmir masöz profillerinin bazılarını tavsiye ediyoruz.

  İzmir Masaj Salonları
  Aradığın şey İzmir Masaj Salonları ise masajlazim.com makalelerine göz gezdirmen yeterli olacaktır. Bu yazımızda sizlere izmir masöz, İzmir masözler, İzmir masaj salonları, İzmir evde masaj, İzmir masör gibi tavsiye, öneri ve bilgilendirmelerde bulunacağız.

  İzmir Masaj Salonlarında ne tür masaj çeşitleri yapılıyor?
  İzmir Masaj salonlarında yapılan Masaj çeşitleri kendi içinde kollara ayrılarak farklı çeşitlerle uygulanabilir. Bunlar; Refleseloji Masajı, Lenf Drenaj Masajı, Sporcu Masajı, Klasik Masaj, Thai Masajı, Aromaterapi Masajı, Baş-Boyun ve Omuz Masajı, Sıcak Taş Masajı, Shiatsu Masajı gibi 9 kolda inceleyebiliriz.

  Arometerapi Masajı; Bu masajı diğer masaj türlerinden ayıran en belirgin özellik bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağlarını kullanarak uygulanan bir masaj türüdür.

  Reflekseloji Masajı; Ayak masajı, plantar fasiit, ayak bileği yaralanmaları gibi gün içerisinde spor veya iş yaparken kişileri rahatlatmak için uygulanır.

  Lenf Drenaj Masajı; Buradaki amaç lenf dolaşımını hızlandırarak ödem ve toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı olan bir masaj türüdür.

  Klasik Masaj; Sert vuruşlar eşliğinde dairesel hareketler ve ovma gibi hareketleri barındıran masaj türüdür.

  Thai Masajı; Vücudumuzda ki esnekliğimizi arttırmak, kas ve eklem gerilimini azaltmak ve vücudun enerji sistemlerini dengelemek için pasif germe ve hafif baskıların uygulandığı masaj türüdür.

  Baş Boyun ve Omuz Masajı; Özellikle baş ağrısı, uykusuzluk, gerginlik, sırt ve boyun ağrıları, tutulmalar gibi sorunların giderilmesinde etkindir.

  Sporcu Masajı; Atletlere müsabakadan önce veya sonra uygulanan masaj türüdür. Buradaki amaç yaralanmaları, kas zedelenmelerini ve kas ağrılarının önüne geçmektir.

  Sıcak Taş Masajı; Bu masajda volkanik bazalt taşlar kullanılarak ve taşların termal ısısından faydalanılarak yapılan bir masaj yöntemidir.

  Shiatsu Masajı; Vücudumuzun belirli bölgelerine parmak yardımıyla yapılan bir masaj yöntemidir.

  İzmir Masaj Salonlarının Ortalama Fiyatları Ne Kadar?
  Masaj fiyatları terapistin eğitim seviyesine ve hizmet standartlarına göre değişiklik gösterir. Uygun fiyatlı, güvenilir ve kaliteli masaj hizmetini sertifikalı eğitmenlerden almak için Armut’a göz atabilirsin. 100 TL’den başlayan fiyatlarla 13 çeşit masaj arasından istediğini seçip evinin rahatlığında hizmet alman mümkün.

  İzmir Masaj Salonları Güvenilir mi?
  Hepimiz Çoğu zaman keyif için veya rahatlamak için İzmir masaj salonlarına ihtiyaç duyabilir ve kendimizi en iyi hizmet veren İzmir masaj salonlarına atmak isteriz. Bu noktada aklımıza gelen en önemli ayrıntılar bunlar olur. İzmir masaj salonları kaliteli bir hizmet sunabilir mi? İzmir masaj salonları rahatlamamız için yeterli mi? İzmir masaj salonları bizden alacağı paranın hakkını verebilecek mi? sizlerin bu merakını yazımızda anlatmaya çalışıyoruz.

  Masaj sektörü son zamanlarda çok hızlı bir yükseliş gösterdi. neredeyse artık her bölgede çok rahat bir şekilde masaj salonu bulmak dert olmamaya başladı. Fakat bilinmelidir ki bir işi yapanların sayısı arttıkça o işi kötü yapanların sayısı da o kadar artar ve iyiyi bulmakta bir o kadar zorlaşır. Bu yüzden yazımızın devamında sizlerle müşterilerimizin memnuniyetine göre en iyi İzmir Masaj Salonları aşağıda tavsiye edilmiştir.

  İzmir Masaj Salonları Tavsiyeleri
  Her zaman belirttiğimiz gibi sizlerin en iyi masaj hizmeti alması gerek bedensel gerekse zihinsel olarak kendinizi daha iyi hissetmeniz için durmadan çalışıyoruz. Şimdi sizlere aldığı paranın hakkını veren, tamamen profesyonel, uzman masaj terapileri sunan , tecrübeli masör ve masöz kadrolarına sahip masaj salonlarını listeliyoruz.

  1- Water House Spa


  Water House spa İzmir masaj salonları arasında hizmetlerinden en çok memnun kalınan spa merkezlerinden biridir. Bu işletmeden hizmet alan müşterilerimizin ortalama puanı Şöyledir: 8/10

  2- Dolunay Spa ve Terapi merkezi


  Dolunay Spa ve Terapi merkezi İzmir Masaj Salonları arasında yer alan nezih bir işletmedir. bu işletmeyi tercih eden misafirler de sürekli olarak memnuniyetlerini dile getirmektedir. puanı 8/7

  3- Mavi Spa ve Terapi

  En sevilen İzmir Masaj Salonlarından biri de Mavi spa ve terapi diyebiliriz. Mavi spa'da hizmet almış müşterilerin geneli buradan memnun ayrıldıklarını ve tekrar geleceklerini bildirmektedirler. Puanı 7/10

  Diğer İzmir Masaj Salonları için;
 2. Masajlazim12

  Masajlazim12 New Member