HyperFilter | DoS Protection | DDoS Protection | DoS Mitigation | DDoS Mitigation | AntiDoS | AntiDDoS | Proxy Shielding

TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Knight online Anti Cheat Sistemi+ Legal NttGame lisans

Konusu 'Hile Engelleyici Programlar Alım - Satım' forumundadır ve bbnrhn tarafından 12 Kasım 2022 başlatılmıştır.

1. bbnrhn

bbnrhn Member

Yatırım amacıyla girmiş olduğum projede kendi şahsıma ait özel olarak yapılmış altyapısı zacs tarafından desteklenen anti cheat sistemini ve Knight Online dağıtıcı firmasından oyunun geliştiricisi olarak almış olduğum lisansı proje ile ilgili teknik bilgim olmadığı için ilgilenmediğimden satmayı düşünüyorum. Tüm versiyonlarda server kurabilir kendi altınızda başkalarına lisans satabilirsiniz. Detayları özelden de görüşebiliriz. a dan z ye her şey hazır.