HyperFilter | DoS Protection | DDoS Protection | DoS Mitigation | DDoS Mitigation | AntiDoS | AntiDDoS | Proxy Shielding

TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre Ko-Cüce Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Oyuncu Ticareti Hakkında. (OKUYUNUZ)

Konusu 'GoldBar Alım ve Satım' forumundadır ve Professor tarafından 6 Temmuz 2022 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Professor

Professor Member

Değerli oyuncularımız,
    Ticaret rızkın bol olmasına vesile olan bir meslek olarak görülmüş.
    Bizde oyuncumuzun bol olmasını istiyen bir yönetim olduğumuz için herkesin terbiyeli - dürüst , hak yemeden adil bir şekilde ticaret yapmasına razıyız.
    Ama oyuncu güvenliği için yapacağınız ticaretleri FORSGAME aracılığı ile yapmanızı mutlaka tavsiye ediyoruz. Düşük komisyon ile Temiz ticaret her türlü sizin kazancınıza olacaktır. İlanlarınızı verin güncelleyin dilediğiniz şekilde ticaretinizi yapın..
    Oyuncu ticaretin den biz sorumlu değiliz. Bu yüzden problem yaşamamanız için aracı sitemizi ön plana atıyoruz, bereketli alışverişler dileriz.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.